Tag "сообраќајна несреќа"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата жали за жртвите од сообраќајната несреќа во Перу

Папата Фрањо испрати телеграма со соучувство по повод веста за сообраќајната несреќа во Перу