Tag "префект"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Надбискупот Ладарија е новиот префект на Конгрегацијата за наука на верата

Светиот Отец на 30 јуни 2017 година во аудиенција ги прими кардинал Герхард Лудвиг Милер