Tag "колено"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата ги откажа денешните обврски поради болки во коленото

Канцеларијата за печат на Светиот Престол во вторник 26 април 2022 година соопшти дека Папата ги откажа денешните обврски поради болки во коленото, меѓу кои и состанокот со Кардиналскиот совет.