Tag "грешници"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата Фрањо: Слово, Леб, сиромаштво

Папата Фрањо, во неделата на 1 октомври, својата пастирска посета во италијанските градови

Ватикан Вести

Папата: Ако сакаш Исус да те повика, признај се за грешник

Ако сакаш Исус да те повика, признај се за грешник – рече папата Фрањо на светата Литургија