Tag "Божиќна честика 2019"

Врати се на почетна
Вести Македонија Проповеди

(Видео) Божиќна честитка на Скопскиот бискуп и Струмичко – скопски епарх, монс. Киро Стојанов

Скопскиот бискуп и Струмичко – скопски епарх по повод празникот Рождество Христово упати честитка, која Католици.мк ја пренесува во целост