Tag "Chosen"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата се сретна со тимот од серијата Chosen

Главниот актер од серијата Џонатан Руми и режисерот Далас Џенкинс се сретнаа со папата Фрањо во Ватикан.