Tag "Папскиот универзитет Светиот Крст"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Ватикан: Именувана секретарка на Папската библиска комисија и советник на Дикастеријата за комуникација

Папата Фрањо именуваше секретарка на Папската библиска комисија и советник во Дикастеријата за комуникација, објави Канцеларијата за печат на Светиот Престол.