Tag "малодушност"

Врати се на почетна
Ватикан Вера Вести Проповеди

Папата: Ослободи нѐ Боже од малодушноста

Бог нѐ ослободи од гревовите, кој ги парализираат христијаните: кукавичлукот, страв од сѐ