Tag "Конгрегацијата за монашки заедници"

Врати се на почетна
Ватикан

Папата во посета неколку Конгрегации

Папата Фрањо во петок 22 мај ненадејно посети некои канцеларии надвор од ватиканските ѕидини, јави новинската агенција АНСА.  Во девет часто наутро