Tag "Катехизам за млади"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата Фрањо до младите: Христос е лозинката за радосен живот

Папата Фрањо испрати писмо до младите по повод новото издание на YOUCAT (Катехизам за млади) и ги повика да ја пронајдат тајната на радосниот живот во животот со Христос и