Tag "кардинал Семераро"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Годишнина од смртта на папата Павле VI.

Неговото застапништво нека ја зголеми во нас љубовта, верноста и посветеноста кон Црквата – истакна кардинал Семераро