Tag "Италијанско здружение на родители"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата: Потребен е дијалог помеѓу училиштата и родителите

Папата Фрањо во салата Павле VI се сретна со членовите на Италијанското здружение на родители по повод 50 годишнината од нивното основање.