Tag "интернет насилство"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата ги повика младите во борба против интернет насилството

Во рамки на онлајн маратонот на Папската фондација Scholas Occurentes” против сајбер булинг, папата Фрањо упати видео порака