Tag "Движење Иван 17"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата: Љубовта е конкретна, може да го промени светот

Во видео порака упатена до „Движењето Иван 17“ чиј членови се собраа на духовна обнова, папата Фрањо ги потсети дека сме деца на ист Отец, независно од потеклото и националноста,