Tag "Голден Стејт Вариорс"

Врати се на почетна
Сведоштва Свет

Ѕвездите од НБА лигата му заблагодаруваат на Бога за освојувањето на титулата

Прочитајте што изјавија кошаркарите од победничкиот тим на Голден Стејт Вариорс по освојувањето на титулата.