Tag "вонземјани"

Врати се на почетна
Ватикан

Папата даде интервју за француски неделник

Климатските промени, можност за постоење на живот на други планети, меѓународни кризи, сиромаштво и прогони на христијаните – се некои од темите на кои папа Фрањо