Tag "виртуелно поклонение"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата преку телефон им се обрати на учесниците на виртуелното поклонение

И оваа година папата Фрањо преку телефон им се обрати на учесниците во поклонението од Мачерата во Лорето кое се одржа во саботата на 13 јуни, но заради пандемијата од