Tag "Вентимиглија- Сан Ремо"

Врати се на почетна
Ватикан

Папата испрати порака до монс. Антонио Сети

Папата Фрањо испрати порака до монс. Антонио Сети епископ на италијанската бискупија Вентимиглија- Сан Ремо со која се заблагодарува за напорите на бискупската заедница