Tag "Валентина Алзраки"

Врати се на почетна
Ватикан

Телевизиско интервју на Папата: Чувствувам дека мојот понтификат ќе биде краток, 4 до 5 години

Папата Фрањо даде интервју за мексиканска телевизија и се присети на деновите кога беше избран.