Tag "брачни парови"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата: Потребни се парови кои сведочат дека кризата не е проклетство, туку прилика

Папата Фрањо прими во аудиенција 600 членови на здружението Retrouvaille, кое нуди помош на парови кои се соочуваат со сериозни проблеми во врската, кои се подготвуваат да растат или се