Tag "Бразил Ковид -19"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата: Само обединети можеме да ја надминеме пандемијата и последиците

„Можно е да се надмине пандемијата, можно е да се надминат нејзините последици. Но, ќе успееме само ако сме обединети. „Ова го истакна Папата во видео порака по повод 58.