Tag "Бразилка"

Врати се на почетна
Ватикан

Папата: Кој е подобар –Пеле или Марадона? (Видео)

На неодамнешната средба со младите од Меѓународното евхаристиско движење папата Фрањо повторно ја покажа својата отвореност и спонтаност поради што е толку многу почитуван и ценет.