Tag "Борусија Менхенгладбах"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата се сретна со фудбалерите на Борусија Менхенгладбах

Пред почетокот на Генералната аудиенција, во среда 2 август 2017 година во Малата сала Павле VI папата