Tag "Богота Колумбија"

Врати се на почетна
Ватикан

Папата: На светот му се потребни милосрдни свештеници

На светот му се потребни милосрдни свештеници затоа што милосрдието го менува светот – истакна Светиот Отец во видео пораката до епископите од Латинска Америка и Карибите