Tag "прогноства"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Ангел Господов: Не плашете се!

Не плашете се! Господ никогаш нема да нѐ остави сами – истакна папата Фрањо за време на попладневниот говор на 25 јуни 2017 година на плоштадот Свети Петар во Ватикан.