Tag "панел"

Врати се на почетна
Вести Македонија

Бискупот Стојанов учествуваше на панел расправа на 21. Европски молитвен појадок во Брисел

Во среда 5 декември 2018 година Скопскиот бискуп и Струмичко – скопски епарх монс. д-р Киро Стојанов учествуваше на 21. Европски молитвен појадок