Tag "Мајкл Џонас"

Врати се на почетна
Ватикан Вести

Папата го прими римскиот лутерански пастор

Во петок 10 јануари, папата Фрањо го прими во приватна посета римскиот лутерански пастор Мајкл Џонас. Поводот на полачасовниот разговор со Светиот Отец беше претстојната Молитвена осмина за единство на