Tag "Манчестер Јунајтед"

Врати се на почетна
Вера Сведоштва

Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед ракоположен за свештеник

За време на својата фудбалска кариера заработувал 600.000 фунти годишно.